Menu

Kawiarnia, Bar, Restauracja

Miejsce spotkań, występów i wydarzeń

Na początku była zwyczajna potrzeba. Potem pojawiło się skromne marzenie. Chcieliśmy w naszej miejscowości miejsca, które by integrowało okolicznych mieszkańców, pozwalało choć na moment trochę zwolnić, zatrzymać się, usiąść wygodnie i porozmawiać z sąsiadami. Od pomysłu przeszliśmy do działania. I tak powstało Źródło.

Do położonej w samym sercu Nowej Iwicznej kawiarni-bistro zapraszamy na włoską kawę, wyśmienite gofry i naleśniki oraz przepyszne domowe posiłki. W Źródle można nie tylko wypić czy zjeść coś smacznego, ale też miło i inspirująco spędzić czas. Stworzyliśmy tu prawdziwą oazę! Rodzinny klimat i swobodna atmosfera lokalu pozwalają się zrelaksować, dając chwilę wytchnienia po ciężkim dniu pracy. Niepowtarzalny wystrój kameralnego wnętrza i dwuczęściowy zielony ogród pobudzają kreatywność.

W zgodzie z ideałami

Od początku stawialiśmy na jakość i współpracę z lokalną społecznością. Produktów szukamy u najlepszych dostawców, a naszymi partnerami są miejscowi przedsiębiorcy, instytucje i artyści. Przyświeca nam szeroko pojęta idea slow. U nas slow life i slow food nie są tylko pustymi frazesami. Wszystkie nasze dania powstają na miejscu. Przygotowujemy je zupełnie od podstaw i wyłącznie z naturalnych składników. W przepisach nie tolerujemy żadnych sztucznych dodatków. Nasza kuchnia to istna manufaktura. Większość rzeczy robimy ręcznie!

Wspólne posiłki, wspólna zabawa

Oferujemy ciepłe posiłki na miejscu i na wynos, w drodze ze szkoły lub z pracy. Źródło to kawiarnia i restauracja typu bistro, ale przede wszystkim miejsce spotkań towarzyskich, w którym nieustannie dzieje się coś niezwykłego. W lokalu organizowane są dla gości dodatkowe atrakcje, w tym cykliczne zajęcia tematyczne dla dzieci i dorosłych, wydarzenia kulturalne, wystawy, spotkania autorskie i koncerty z muzyką na żywo. Wśród wykonawców można u nas spotkać znanych i cenionych artystów, jak również młode i początkujące talenty.

Dotrzeć do źródła

Nadrzędnym celem naszej działalności jest odciąganie uwagi od chaosu otaczającego świata, zapewnianie ciekawych zajęć i niebanalnej rozrywki. Źródło to przyjazne miejsce forum, gdzie można spróbować nowych aktywności, wymienić doświadczenia i poobcować ze sztuką. Karmimy nie tylko ciało, ale – poprzez zmysły – także ducha.

Zespół Źródła

Nasza praca w liczbach

0opinie w Google
0średnia ocena
0opinii na Facebooku
0średnia ocena

Opinie naszych gości

Zjadłem bardzo smaczne kopytka w sosie pieczarkowym i popiłem barszczem czerwonym, a to za jedyne czternaście złotych. Polecam!

Michał Powęski

Wspaniali gospodarze, w tle delikatny jazz, no i brydż!

Małgorzata Maruszkin

Ładne miejsce, bardzo szybka obsługa!

Piotr Koszelnik

Pyszne obiady i świetna kawa.

Michał Kiczko

Produktów dostarczają nam najlepsi

Nasi partnerzy

Logo II                         Logo IV                    Logo                     Logo V

Godziny otwarcia

poniedziałek–piątek 
12.00–20.00

sobota–niedziela
12.00–20.00

Bądź na bieżąco

Facebook

 
Obserwuj nas

Instagram

×